cscpharma-tantumverde-202311.jpg
merck-gardasil-top-202407.gif

Kartais atrodo, kad moterys tikrai kilusios iš Veneros, o vyrai iš Marso, ypač sprendžiant įvairias buitines dilemas. Tarkime, kad ir spalvos. Jeigu mylimajam pasakysite – „Paduok man tą garstyčių spalvos megztuką“, galime garantuoti, kad jis tikrai nesupras, ką turite omenyje... Juokas juokais, tačiau mes, moterys ir vyrai retai kada sutiksime spalvos klausimais, ar ne?

Stilistė, stiliaus ir įvaizdžio konsultantė Mingailė Skuodytė apie spalvas galėtų pasakyti ne vieną įdomybę. Jos atliekamas spalvų analizės testas, kuriuo žmonės siekia išsiaiškinti, tinka ar netinka viena ar kita spalva, tikrai įdomus eksperimentas. Taigi, pasidomėjome, ar vyrai ir moterys skirtingai suvokia juos supančias spalvas?
 
„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad statistiškai vyrai iš tiesų kitaip reaguoja į spalvas ir taip kruopščiai nesigilina kaip moterys.
 
Pastebėjau, kad labiausiai jie mėgsta tamsesnes, klasikines spalvas – juodą, mėlyną, tamsiai žalią ir panašiai. Tarkime, atliekant spalvų analizę ir aiškinantis, kokia spalva labiausia tinka, vyrai taip stipriai nesistengia įžvelgti pokyčių veide, kaip, pavyzdžiui, moterys, trokštančios atrodyti tobulai, labai gražiai ir t.t.  Jiems kur kas svarbiau žinoti, kas tinka, kad atrodytų taisyklingai ir stilingai tam tikroje aplinkoje, sakykime, darbe. Ir jeigu stipriosios lyties atstovams pasakytume, kad tinka geltona ar rožinė, jiems nebus taip linksma, kaip kad pasakius, jog dailiausiai atrodo mėlyna spalva. Galėčiau pasakyti, kad vyrai atsargiau renkasi spalvų derinius, tačiau ir pačios moterys kartais prisibijo derinti skirtingus atspalvius. Gal todėl, kad tiesiog mato daugiau spalvų“, - sako Mingailė.
 
Siūlome žvilgterėti į šią smagią schemą: kaip spalvas suvokia skirtingos lyties atstovai. :)

Testas: kaip vyrai ir moterys supranta spalvas 

 

Informacija iš:

Testas: kaip vyrai ir moterys supranta spalvas

Image: FreeDigitalPhotos.net

camelia_brontex_202411.jpg
Įvairenybės
Skaityti daugiau
masks
Lietuvos mokslininkai kuria akustinio spektro ultragarso pagrindu kraujotaką gerinantį prietaisą, skirtą diabeto komplikacijų prevencijai apatinėse galūnėse
masks
KTU mokslininkų kūrinys: efektyvesnė reabilitacijos sistema po traumų, sumažinanti jų galimybę ateityje (testuoja ir olimpiečius)
masks
Lietuvos mokslininkai sukūrė celiuliozės perdirbimo būdą, kuris pritaikomas nuo tekstilės iki medicinos priemonių gamybos