vaistai.lt

VitirON D3 Olive Sun 4000IU purškalas 10ml N1

Maisto papildas
VitirON™ D3 Olive SUN produktas, kuriame yra didelė vitamino D dozė, kuris ištirpintas alyvuogių aliejuje, kas užtikrina gerą šio vitamino absorbciją ir biologinį pasisavinimą lyginant su kitais D vitamino produktais. Puikus apelsinų skonis užmaskuoja alyvuogių aliejaus skonį.
 

VitirON D3 Olive Sun 4000IU purškalas 10ml N1

×
 

Kaina apie 17.98
 
Gamintojas :  Teva
Brūkšninis kodas :  4771295305892
Grupė :   Maisto papildai -> Vitamino D preparatai
Pakuotė : 10 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Livol Extra Vitamino D3 guminukai N75
Livol Extra Vitamino D3 guminukai N75
D - MAX 50mcg tabletės N90
D - MAX 50mcg tabletės N90
ISKIAL MAX kapsulės N120
ISKIAL MAX kapsulės N120
Livol Extra Vitaminai C + D tabletės N60
Livol Extra Vitaminai C + D tabletės N60
D - MAX 100mcg tabletės N90
D - MAX 100mcg tabletės N90
Livol Extra Vitaminas D 4000 TV N120
Livol Extra Vitaminas D 4000 TV N120
Marsiečiai guminukai su šaltalankiu N50
Marsiečiai guminukai su šaltalankiu N50

VitirON D3 Olive Sun 4000IU purškalas 10ml N1

Informacinis lapelis
 


VitirON™ D3 Olive SUN 1000 IU KIDS

VitirON™ D3 Olive SUN 2000 IU

VitirON™ D3 Olive SUN 4000 IU STRONG

Maisto papildas

 

Purškiamas

Grynasis kiekis: 10 ml – 100 dienų**

Natūralus apelsinų skonis

 

Atradimas, kad dauguma kūno audinių ir ląstelių turi vitamino D receptorius (tame tarpe smegenų, prostatos, krūtų, gaubtinės žarnos audiniai bei imuninės ląstelės) suteikė galimybę naujai pažvelgti į šio vitamino funkcijas. Šis vitaminas padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę, normalią raumenų funkciją bei normalią imuninės sistemos veiklą. Taip pat reikalingas, kad vaikų kaulai normaliai augtų ir vystytųsi.

 

VitirON™ D3 Olive SUN produktas, kuriame yra didelė vitamino D dozė, kuris ištirpintas alyvuogių aliejuje, kas užtikrina gerą šio vitamino absorbciją ir biologinį pasisavinimą lyginant su kitais D vitamino produktais. Puikus apelsinų skonis užmaskuoja alyvuogių aliejaus skonį.

 

VitirON™ D3 Olive SUN yra didelė vitamino D dozė. Tiekiama net 3 produkto stiprumai: 1000 TV, 2000 TV ir 4000 TV. Pasirinkite Jums optimaliausią stiprumą, kad papildytumėte optimalias vitamino D atsargas.

 

TECHNOLOGIJA. Purškiamo vitamino D privalumai

 • Purškiant, vitaminas D3 išpurškiamas į burną mikro lašelių pavidalu, kurie nedelsiant absorbuojami.
 • Produkto forma, vartojant po liežuviu, aplenkia absorbciją virškinamajame trakte, o tai užtikrina greitą šio vitamino veikimą ir biologinį prieinamumą.
 • Formos, skirtos vartoti po liežuviu, absorbuojamos 3-10 kartų geriau negu geriamos formos.
 • Kadangi vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, alyvuogių aliejaus bazė užtikrina puikią šio vitamino absorbciją.
 • Purškiama forma yra daug tinkamesnė bei svarbus privalumas žmonėms, kuriems yra absorbcijos ar malabsorbicijos sutrikimų.

 

VitirON™ D3 Olive SUN privalumai

 

 Olive oil

 

  Orange taste

High absorption

 

Oral spray

Suitable for vegetarians

Gluten free

No artificial colourants

Preservatives free

Sugar free

GMO free

For 100 days**

**  vartojant 1 išpurškimą 1 kartą per dieną

 

Piktogramų reikšmės: alyvuogių aliejaus terpė, apelsinų skonis, didelė absorbcija,  purškiamas,  tinka vegetarams, be glitimo, nėra dirbtinių dažiklių /nėra konservantų, nėra cukraus, be GMO, skirtas 100 dienų**.

 

Vitamino D svarba

Pakankamas šio vitamino kiekis organizme yra svarbus ir vaikams, ir suaugusiems.

 • Šis vitaminas būtinas normaliam kaulų bei dantų vystymuisi ir augimui vaikystėje bei paauglystėje ir kaulų funkcijos palaikymui suaugusiems bei pagyvenusiems žmonėms.
 • Vitaminas D reikalingas efektyviam kalcio pasisavinimui, padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą taip pat svarbus kalcio bei fosforo apykaitos reguliavimui. Padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje bei normalią kaulų būklę.
 • Taip pat yra gerai žinoma, kad vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, normalią imuninės sistemos funkciją ir atlieka tam tikrą vaidmenį ląstelių dalijimosi procese.

 

Alyvuogių aliejaus svarba

Vitaminas D yra svarbus riebaluose tirpstantis vitaminas, tai reiškia jis tirpsta ir riebaluose, ir aliejuose. Aliejaus pagrindu paruoštas produktas užtikrina gerą vitamino D absorbciją bei biologinį prieinamumą.

 

Kada reikėtų papildyti mitybą vitaminu D?

 • Kai kurių tyrimų duomenimis mūsų geografinėje platumoje žiemą vitamino D trūksta daugiau kaip 80 %, o vasarą – apie 30 % gyventojų. Taigi, jei pakankama vitamino D gamyba odoje nėra užtikrinama, patariama šio vitamino vartoti papildomai visus metus.
 • Šio vitamino reikia bet kuriame amžiaus tarpsnyje: vaikams nuo pat gimimo, suaugusiems, nėščioms ir maitinančioms moterims. Ypač svarbu papildomai vartoti vitamino D pagyvenusiems žmonėms (dėl to, kad sutrikęs šio vitamino sintezės odoje procesas ir įsisavinimas žarnyne) bei didelį antsvorį turintiems žmonėms (dėl vitamino D atsidėjimo kūno riebaluose ir dėl to sumažėjusio jo biologinio prieinamumo).
 • Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) nustatė, kad saugi rekomenduojama dozė vaikams nuo 1 iki 10 metų yra 2000 TV (50 μg), tuo tarpu kūdikiai turėtų gauti ne daugiau kaip 1000 TV (25 μg) kasdien. 4000 TV (100 μg) vitamino D per dieną yra saugi maksimali dozė suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų - tokia pati dozė saugi ir nėščioms bei maitinančioms krūtimi moterims.

 

VitirON™ – vitaminų jėga visai šeimai!

Subalansuotas vitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksas vaikams ir suaugusiems. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, kiekviena formulė yra kruopščiai sukurta, kad užtikrintų gerą vitaminų ir mineralų įsisavinimą bei dėl savo sudėties labai efektyviai veiktų pacientų imunitetą (cinkas, varis, geležis, vitaminai A, B12, B6, C) bei palaikytų energijos lygį (geležis, varis, vitaminai B2, B6, B12, C).

 

VitirON™ D3 Olive SUN 1000 IU KIDS, VitirON™ D3 Olive SUN 2000 IU , VitirON™ D3 Olive SUN 4000 IU STRONG

Didelės absorbcijos vitaminas D3 purškiama forma. Alyvuogių aliejaus terpė užtikrina greitą ir gerą absorbciją. Natūralus apelsinų skonis.

Didelė vitamino D3 dozė su kiekvienu išpurškimu. Vitaminas D3 svarbus normaliai kaulų, dantų, raumenų funkcijai palaikyti bei padeda palaikyti imuninę sistemą, taip pat yra reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi.

 

VitirON™ Active Suscaps 100 % ENERGY - ENERGIJAI, IMUNITETUI, ATMINČIAI ir SMEGENŲ VEIKLAI, NERVŲ SISTEMAI

Energijos šaltinis kiekvienai dienai. Suteikia 100 % rekomenduojamų vitaminų ir mineralų kiekio. Organizmas gerai įsisavina visus vitaminus, mineralus ir amino rūgštį, ypatingos Suscaps kapsulės, kurioje vitaminai ir mineralai yra suspensijoje, dėka.

• IMUNITETUI: vitaminas C, A, D, B12, folio rūgštis, selenas, cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą

• ENERGIJAI: niacinas, biotinas, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą

• SMEGENŲ veiklai ir ATMINČIAI: cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, C, niacinas ir biotinas padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją

• NERVŲ SISTEMAI: C, niacinas ir biotinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą

 

VitirON™ Man MultiLong POWER energy – ilgalaikei ENERGIJAI ir JĖGAI

Vitaminai ir mineralai, kurių forma specialiai skirta ilgalaikei energijai užtikrinti. Ypatinga lėto atpalaidavimo kapsulė, iš kurios vitaminai ir mineralinės medžiagos išsiskiria per 5 valandas, užtikrinant, kad organizme vitaminai ir mineralai būtų prieinami įsisavinimui visą dieną, taip padėti juos geriau absorbuoti, suteikiant energijos ilgesniam laikui.

Ypač tinka tiems, kuriems reikia ilgalaikio vitaminų ir energijos šaltinio dėl intensyvaus fizinio ir protinio darbo, daugybės fizinių veiklų. Vitaminai:

• IMUNITETUI: vitaminas C, A, D, B12, folio rūgštis, selenas, cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą

• ENERGIJAI: niacinas, biotinas, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą

• SMEGENŲ veiklai ir ATMINČIAI: cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, C, niacinas ir biotinas padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą

• RAUMENIMS ir KAULAMS: C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai, susidarymui. Cinkas, kalcis, magnis, vitaminas D, K reikalingi normaliai kaulų būklei palaikyti. Kalcis, magnis, vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų veiklą.

• Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją taip pat normalią testosterono koncentraciją kraujyje.

 

VitirON™ KIDS

grow UP for BONE HEALTH, School for BRAIN, Sports for ENERGY

10 vitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksas vystymuisi ir imunitetui, įvairių skonių, formų ir spalvų kramtomieji guminukai, kurių skonis patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiesiems. Vitaminas D reikalingas, kad vaikų kaulai normaliai augtų ir vystytųsi. Vitaminas C, A, D, B12, folio rūgštis, selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Niacinas (vitaminas B3), biotinas, vitaminas B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją. 100% natūralus skonis, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių. Nėra konservantų, be laktozės, be glitimo.

 

VitirON™ KIDS Immunity: 11 vitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksas (sudėtyje yra šeivamedžio sulčių koncentrato). Specialus kompleksas  imunitetui, augimui ir vystymuisi. Vitaminai A, B12, C, D, selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D reikalingas, kad kaulai normaliai augtų ir vystytųsi.

Dinozaurų formos guminukai, kurių skonis patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. 100% natūralus uogų skonis, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių. Nėra konservantų. Be laktozės. Be glitimo.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

* Rodoma minimalaus vieneto (tabletės, kapsulės, piliulės, pakelio) sudėtis

Pavadinimas
Kiekis
% RMV*

RMV* - referencinė maistinė vertė procentais. vitaminas papildai papildas preparatai olive vitiron cholekalciferolis purškalas vitamino maisto teva

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos