Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
Dasatinib Viatris 50 mg plėvele dengtos tabletės
dazatinibas
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
- Kas yra Dasatinib Viatris ir kam jis vartojamas
- Kas žinotina prieš vartojant Dasatinib Viatris
- Kaip vartoti Dasatinib Viatris
- Galimas šalutinis poveikis
- Kaip laikyti Dasatinib Viatris
- Pakuotės turinys ir kita informacija
1. Kas yra Dasatinib Viatris ir kam jis vartojamas
Dasatinib Viatris sudėtyje yra veikliosios medžiagos dazatinibo. Šis vaistas vartojamas suaugusiųjų, paauglių ir vyresnių kaip 1‑erių metų amžiaus vaikų, Filadelfijos chromosomai teigiamai (Ph+) ūminei limfoblastinei leukemijai (ŪLL) gydyti. Leukemija yra baltųjų kraujo ląstelių vėžys. Baltosios ląstelės padeda organizmui kovoti su infekcija. Sergant ŪLL, baltosios kraujo ląstelės, kurios vadinamos limfocitais, dauginasi per greitai ir gyvuoja per ilgai. Dasatinib Viatris slopina šių leukeminių ląstelių augimą.
Be to, šis vaistas vartojamas suaugusiųjų, paauglių ir vyresnių kaip 1‑erių metų vaikų lėtinei mieloidinei leukemijai (LML) ir suaugusiųjų limfoidinių blastų LML gydyti, jei ankstesnis gydymas buvo neveiksmingas. Susirgus lėtine mieloidine leukemija, baltosios kraujo ląstelės, kurios vadinamos granulocitais, pradeda nekontroliuojamai augti. Dasatinib Viatris slopina šių leukeminių ląstelių augimą.
Jeigu Jums kiltų klausimų dėl Dasatinib Viatris veikimo arba kodėl Jums reikia vartoti šį vaistą, klauskite gydytojo.
2. Kas žinotina prieš vartojant Dasatinib Viatris Dasatinib Viatris vartoti draudžiama:
- jeigu yra alergija dazatinibui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
Jei manote, kad galite būti alergiškas (alergiška), pasitarkite su gydytoju.
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Dasatinib Viatris:
- jeigu vartojate vaistus kraujui skystinti ar krešulių atsiradimui sutrukdyti (žr. „Kiti vaistai ir Dasatinib Viatris“);
- jeigu Jums yra arba anksčiau buvo kepenų ar širdies sutrikimų;
- jeigu, vartojant Dasatinib Viatris, pasunkėja kvėpavimas, ima skaudėti krūtinę arba prasideda kosulys – šie požymiai gali rodyti skysčių kaupimąsi plaučiuose ar krūtinės ląstoje (65 metų ir vyresniems pacientams jų gali pasireikšti dažniau) arba kraujagyslių, kuriomis kraujas teka į plaučius, pokyčius;
- Jums kada nors buvo diagnozuota hepatito B infekcija arba šiuo metu galite būti užsikrėtę šiuo virusu. Tai būtina, nes Dasatinib Viatris gali vėl suaktyvinti hepatito B virusą, o kai kuriais atvejais tai gali būti mirtina. Prieš pradedant gydymą, gydytojas atidžiai patikrins, ar pacientas neturi šios infekcijos požymių;
- jei vartojant Dasatinib Viatris Jums atsiranda kraujosruvos, kraujavimas, karščiavimas, nuovargis ir sumišimas, kreipkitės į gydytoją. Tai gali būti pažeistų kraujagyslių požymis, toks kaip trombozinė mikroangiopatija (TMA).
Gydytojas reguliariai tirs Jūsų sveikatos būklę, kad galėtų įsitikinti, ar Dasatinib Viatris veikia kaip pageidaujama. Be to, vartojant Dasatinib Viatris, Jums bus reguliariai atliekami kraujo tyrimai.
Vaikams ir paaugliams
Neduokite šio vaisto jaunesniems kaip 1 metų vaikams. Dasatinib Viatris vartojimo šios amžiaus grupės pacientams patirties yra mažai. Dasatinib Viatris vartojančių vaikų kaulų augimas ir vystymasis atidžiai stebimi.
Kiti vaistai ir Dasatinib Viatris
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui.
Daugiausia Dasatinib Viatris veikliosios medžiagos skaido kepenys. Tam tikri vaistai, vartojami kartu, gali trikdyti Dasatinib Viatris veikimą.
Kartu su Dasatinib Viatris negalima vartoti šių vaistų:
- vaistų nuo grybelio – ketokonazolo, itrakonazolo,
- antibiotikų – eritromicino, klaritromicino, telitromicino,
- vaisto nuo virusinių infekcijų – ritonaviro,
- vaistų nuo epilepsijos – fenitoino, karbamazepino, fenobarbitalio,
- vaisto nuo tuberkuliozės – rifampicino,
- skrandžio rūgšties išskyrimą slopinančių vaistų – famotidino, omeprazolo,
- paprastosios jonažolės – augalinio nereceptinio preparato nuo depresijos ir kitų sutrikimų (taip pat ji vadinama Hypericum perforatum).
Skrandžio rūgštį neutralizuojančių vaistų (pvz., aliuminio hidroksido ar magnio hidroksido) negalima vartoti likus mažiau kaip 2 valandoms iki Dasatinib Viatris vartojimo ir nepraėjus 2 val. po jo.
Jeigu vartojate vaistų kraujui skystinti ar krešulių atsiradimo pavojui mažinti, apie tai pasakykite gydytojui.
Dasatinib Viatris vartojimas su maistu ir gėrimais
Dasatinib Viatris negalima vartoti kartu su greipfrutais ar jų sultimis.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia arba manote, kad galbūt esate nėščia, apie tai nedelsdama pasakykite gydytojui. Nėštumo laikotarpiu Dasatinib Viatris vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus. Apie galimus pavojus, kylančius vartojant Dasatinib Viatris nėštumo laikotarpiu, Jums papasakos gydytojas.
Dasatinib Viatris vartojantiems tiek vyrams, tiek moterims rekomenduojama naudoti veiksmingą kontracepcijos metodą.
Jeigu žindote kūdikį, apie tai pasakykite gydytojui. Dasatinib Viatris vartojimo laikotarpiui žindymą reikia nutraukti.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Jeigu pasireiškia vaisto šalutinis poveikis, toks kaip svaigulys arba matomo vaizdo neryškumas, vairuoti ar valdyti mechanizmus reikia ypač atsargiai.
Dasatinib Viatris sudėtyje yra laktozės ir natrio
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.
Kiekvienoje šio vaisto tabletėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t.y. jis beveik neturi reikšmės.
3. Kaip vartoti Dasatinib Viatris
Dasatinib Viatris gali skirti tik gydytojas, turintis leukemijos gydymo patirties. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Dasatinib Viatris yra skirtas suaugusiems pacientams ir vaikams nuo 1 metų amžiaus.
Rekomenduojama pradinė dozė suaugusiems pacientams, sergantiems lėtinės fazės LML, yra 100 mg 1 kartą per parą.
Rekomenduojama pradinė dozė suaugusiems pacientams, kai yra LML akceleracijos fazė arba blastų krizė, arba Ph+ ŪLL, yra 140 mg 1 kartą per parą.
Vaikams, sergantiems lėtinės fazės LML arba Ph+ ŪLL, dozuojama pagal kūno svorį. Dazatinibas (tabletės arba milteliai geriamajai suspensijai) vartojamas per burną 1 kartą per parą. Mažiau kaip 10 kg sveriantiems pacientams dazatinibo tabletės nerekomenduojamos. Milteliai geriamai suspensijai turi būti skiriami mažiau kaip 10 kg sveriantiems arba tablečių negalintiems praryti pacientams. Dozė gali kisti, kai pereinama nuo vienos farmacinės formos į kitą (t.y. nuo tablečių į miltelius geriamajai suspensijai), taigi Jūs patys negalite pereiti nuo vienos formos prie kitos.
Tinkamą farmacinę formą ir dozę parinks gydytojas, atsižvelgdamas į kūno svorį, šalutinį poveikį ir reakciją į gydymą. Dasatinib Viatris pradinė dozė vaikams nustatoma pagal kūno svorį kaip nurodyta toliau:
Kūno svoris (kg)a
|
Paros dozė (mg)
|
Nuo 10 iki < 20 kg
|
40 mg
|
Nuo 20 iki < 30 kg
|
60 mg
|
Nuo 30 iki < 45 kg
|
70 mg
|
≥ 45 kg
|
100 mg
|
aTabletės nerekomenduojamos pacientams, sveriantiems mažiau kaip 10 kg (jiems reikia skirti miltelių geriamajai suspensijai)
Dasatinib Viatris dozavimo jaunesniems kaip 1 metų vaikams rekomendacijų nėra.
Priklausomai nuo to, kaip Jūsų organizmas reaguos į gydymą, gydytojas gali rekomenduoti vartoti didesnę dozę, mažesnę dozę ar net laikinai nutraukti gydymą. Didesnėms ar mažesnėms dozėms sudaryti gali tekti vartoti kelių skirtingų stiprumų tabletes.
Kaip vartoti Dasatinib Viatris
Tabletes gerkite kasdien tuo pačiu laiku. Tabletes nurykite nepažeistas. Jų negalima traiškyti, pjaustyti ar kramtyti. Negerkite susmulkintų tablečių. Jūs negalite būti tikri, kad gausite reikiamą dozę, jei tabletę traiškysite, pjaustysite ar kramtysite. Dasatinib Viatris tabletes galima vartoti valgant arba kitu laiku.
Specialios atsargumo priemonės dirbant su Dasatinib Viatris
Dasatinib Viatris tabletė neturėtų subyrėti, tačiau jei taip atsitiktų, tai su Dasatinib Viatris dirbantiems žmonėms (išskyrus pacientą) reikia mūvėti pirštines.
Kiek laiko vartoti Dasatinib Viatris
Dasatinib Viatris gerkite tol, kol gydytojas nurodys šio vaisto vartojimą baigti. Dasatinib Viatris būtinai vartokite tiek laiko, kiek nurodė gydytojas.
Ką daryti pavartojus per didelę Dasatinib Viatris dozę
Netyčia išgėrę per daug tablečių, apie tai nedelsdami pasakykite gydytojui. Jums gali prireikti jo pagalbos.
Pamiršus pavartoti Dasatinib Viatris
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą dozę gerkite jai skirtu laiku. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Sunkų šalutinį poveikį gali rodyti:
- krūtinės skausmas, kvėpavimo pasunkėjimas, kosulys, alpimas;
- kraujavimas ar kraujosruvos dėl neaiškios priežasties (nesusižeidus);
- kraujas vėmaluose, išmatose ar šlapime, arba juodos išmatos;
- infekcijos požymiai, pvz., karščiavimas arba didelis šaltkrėtis;
- karščiavimas, burnos ertmės arba gerklės skausmas, odos ir (arba) gleivinės pūslės arba lupimasis.
Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pajustumėte ar pastebėtumėte kurį nors iš šių sutrikimų.
Labai dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti ne rečiau kaip 1 iš 10 asmenų)
- Infekcijos (sukeltos bakterijų, virusų arba grybelių).
- Širdies ir plaučių sutrikimai: dusulys.
- Virškinimo sutrikimai: viduriavimas, pykinimas ar vėmimas.
- Odos, plaukų, akių ir viso organizmo sutrikimai: odos išbėrimas, karščiavimas, patinimai veido, plaštakų ir pėdų srityje, galvos skausmas, nuovargis ar silpnumas, kraujavimas.
- Skausmas: raumenų skausmas (gydymo metu arba jį nutraukus), pilvo skausmas.
- Tyrimai gali rodyti mažą trombocitų skaičių (trombopeniją), mažą baltųjų kraujo ląstelių skaičių (neutropeniją), mažakraujystę, skysčių susikaupimą aplink plaučius.
Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų)
- Infekcijos: plaučių uždegimas, pūslelinės viruso infekcija (įskaitant citomegalo viruso (CMV) infekciją), viršutinių kvėpavimo takų infekcija, sunki kraujo ir audinių infekcija (buvo ir nedažnų mirties atvejų).
- Širdies ir plaučių sutrikimai: širdies plakimas, nereguliarūs širdies susitraukimai, stazinis širdies nepakankamumas, širdies raumens susilpnėjimas, aukštas kraujospūdis, padidėjęs kraujospūdis plaučiuose, kosulys.
- Virškinimo sutrikimai: apetito sutrikimai, skonio sutrikimai, pilvo pūtimas ir tempimas, gaubtinės žarnos (storosios žarnos dalies) uždegimas, vidurių užkietėjimas, rėmuo, opelės burnoje, svorio padidėjimas, svorio sumažėjimas, skrandžio uždegimas.
- Odos, plaukų, akių ir viso organizmo sutrikimai: odos dilgčiojimas, niežulys, sausa oda, spuogai, odos uždegimas, nuolatinis triukšmas ausyse, plaukų slinkimas, padidėjęs prakaitavimas, regėjimo sutrikimai (neryškus regėjimas, sutrikęs regėjimas), sausos akys, kraujosruvos, depresija, nemiga, paraudimas, svaigulys, poodinės kraujosruvos („mėlynės“), apetito stoka, mieguistumas, išplitęs patinimas.
- Skausmas: sąnarių skausmas, raumenų silpnumas, krūtinės skausmas, skausmas plaštakų ir pėdų srityje, šaltkrėtis, raumenų ir sąnarių sustingimas, raumenų spazmas.
- Tyrimai gali rodyti širdies ir (ar) plaučių srityje susikaupusį skystį, sutrikusį širdies ritmą, su baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimu susijusį karščiavimą (febrilinę neutropeniją), kraujavimą virškinimo trakte, padidėjusį šlapimo rūgšties kiekį kraujyje.
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų)
- Širdies ir plaučių sutrikimai: širdies smūgis (buvo ir mirties atvejų), širdies maišelio uždegimas (perikarditas), nereguliarus širdies ritmas, krūtinės skausmas dėl nepakankamos širdies kraujotakos (krūtinės angina), žemas kraujospūdis, kvėpavimo takų susiaurėjimas, dėl kurio gali pasunkėti kvėpavimas, astma, padidėjęs kraujospūdis plaučių arterijose (kraujagyslėse).
- Virškinimo sutrikimai: kasos uždegimas, peptinė opa, stemplės uždegimas, pilvo patinimas, išeinamosios angos odos įplyšimas, pasunkėjęs rijimas, tulžies pūslės uždegimas, tulžies latakų užsikimšimas, refliuksas iš skrandžio į stemplę (kai skrandžio rūgštis ir kitoks turinys kyla į ryklę).
- Odos, plaukų, akių ir viso organizmo sutrikimai: alerginė reakcija, dėl kurios atsiranda skausmingų paraudusių mazgų odoje (mazginė eritema), nerimas, sumišimas, nuotaikos pokyčiai, sumažėjęs lytinis potraukis, alpimas, drebulys, akies uždegimas, dėl kurio atsiranda paraudimas ar skausmas, odos liga, pasireiškianti skausmingomis raudonomis dėmėmis su aiškiomis ribomis, staiga prasidedančiu karščiavimu ir padidėjusiu baltųjų kraujo ląstelių kiekiu (neutrofilinė dermatozė), klausos netekimas, padidėjęs jautrumas šviesai, sutrikusi rega, padidėjęs ašarojimas, pakitusi odos spalva, poodinio riebalinio audinio uždegimas, odos opa, odos pūslės, nagų sutrikimai, plaukų sutrikimai, plaštakų ir pėdų sutrikimai, inkstų nepakankamumas, dažnas šlapinimasis, vyrų krūtų padidėjimas, sutrikusios mėnesinės, bendras silpnumas ir diskomfortas, susilpnėjusi skydliaukės funkcija, sutrikusi pusiausvyra einant, osteonekrozė (sumažėjusios kaulų kraujotakos liga, dėl kurios gali sumažėti kaulinio audinio kiekis, kaulas gali žūti), sąnarių uždegimas (artritas) ir bet kurios kūno dalies odos patinimas.
- Skausmas: venos uždegimas, dėl kurio gali atsirasti paraudimas, jautrumas ir patinimas, sausgyslės uždegimas.
- Galvos smegenys: atminties praradimas.
- Tyrimai gali rodyti kraujo pokyčių ir galimą inkstų funkcijos sutrikimą dėl iš žūvančio naviko atsipalaidavusių medžiagų (naviko lizės [irimo] sindromą), mažą albumino kiekį kraujyje, mažą limfocitų (tam tikrų baltųjų kraujo ląstelių) kiekį kraujyje, padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje, padidėjusius limfmazgius, kraujavimą į galvos smegenis, nereguliarų širdies elektrinį aktyvumą, padidėjusią širdį, kepenų uždegimą, baltymą šlapime, padidėjusį kreatino fosfokinazės (fermento, kurio daugiausia randama širdyje, galvos smegenyse ir skeleto raumenyse) kiekį, padidėjusį troponino (fermento, kurio daugiausia randama širdies ir skeleto raumenyse) kiekį ir padidėjusį gama glutamiltransferazės (fermento, kurio daugiausia randama kepenyse) kiekį, atsiradusį pieno išvaizdos skystį aplink plaučius (chilotoraksas).
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų)
- Širdies ir plaučių sutrikimai: padidėjęs širdies dešinysis skilvelis, širdies raumens uždegimas ir būklės dėl sutrikusios širdies raumens kraujotakos (ūminis koronarinis sindromas), širdies sustojimas (ji nustoja pumpuoti kraują), išeminė širdies arterijų liga, širdies ir plaučių dangalų uždegimas, kraujo krešuliai, kraujo krešuliai plaučiuose.
- Virškinimo sutrikimai: gyvybiškai svarbių maisto medžiagų (pvz., baltymų) netekimas iš virškinimo trakto, žarnų užsikimšimas, išangės fistulė (nenormalus kanalas, kuris jungia išangę su greta jos esančia oda), sutrikusi inkstų funkcija, diabetas.
- Odos, plaukų, akių ir viso organizmo sutrikimai: traukuliai, regos nervo uždegimas, dėl kurio galima visiškai ar iš dalies apakti, mėlynos-purpurinės dėmės odoje, nenormaliai stipri skydliaukės funkcija, skydliaukės uždegimas, ataksija (sutrikusi judesių koordinacija), pasunkėjęs ėjimas, persileidimas, odos kraujagyslių uždegimas, odos fibrozė (randėjimas).
- Galvos smegenys: insultas, laikinas neurologinių sutrikimų epizodas dėl sutrikusios smegenų kraujotakos, veidinio nervo paralyžius, demencija (silpnaprotystė).
- Imuninė sistema: stipriai išreikšta alerginė reakcija.
- Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai: sąnarius sudarančių apvalių kaulų galų (epifizių) vėlyvas susiliejimas; sulėtėjęs arba vėlyvas augimas.
Kitas šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):
- Plaučių uždegimas.
- Kraujavimas iš skrandžio ar žarnų (pastarasis gali būti mirtinas).
- Hepatito B infekcijos atsinaujinimas (reaktyvacija), jeigu praeityje Jums buvo diagnozuotas hepatitas B (kepenų infekcija).
- Reakcija, pasireiškusi karščiavimu, odos pūslėmis ir gleivinės išopėjimu.
- Inkstų liga pasireiškianti simptomais, įskaitant edemą, ir nenormalūs laboratoriniai tyrimų rezultatai, tokie kaip baltymas šlapime ir žemas baltymų kiekis kraujyje.
- Kraujagyslių pažeidimas, žinomas kaip trombozinė mikroangiopatija (TMA), įskaitant sumažėjusi raudonųjų kraujo ląstelių skaičių, sumažėjusį trombocitų kiekį ir krešulių susidarymą.
Jums vartojant šį vaistą gydytojas stebės, ar nepasireiškė tam tikras paminėtas šalutinis poveikis.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite pateikti šiais būdais: tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv arba užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu NepageidaujamaR@vvkt.lt) arba nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
5. Kaip laikyti Dasatinib Viatris
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Ant talpyklės etiketės, lizdinės plokštelės ar dėžutės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
6. Pakuotės turinys ir kita informacija Dasatinib Viatris sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra dazatinibas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg dazatinibo.
- Pagalbinės medžiagos:
Tabletės šerdis: laktozė monohidratas (200), mikrokristalinė celiuliozė (101 ir 102), kroskarmeliozės natrio druska, hidroksipropilceliuliozė (MW 80 000), magnio stearatas;
Tabletės plėvelė: laktozė monohidratas, hipromeliozė (15 mPas), titano dioksidas (E171), triacetinas. (žr. 2 skyriaus poskyrį „Dasatinib Viatris sudėtyje yra laktozės ir natrio“).
Dasatinib Viatris išvaizda ir kiekis pakuotėje
Dasatinib Viatris 50 mg: balta arba balkšva, abipus išgaubta, ovali, plėvele dengta tabletė (tabletė), apytiksliai 11,0 mm ilgio ir 6,0 mm pločio. Vienoje pusėje įspausta „D7SB”, o kitoje pusėje – „50“.
Dasatinib Viatris 50 mg plėvele dengtos tabletės yra tiekiamos dėžutėmis, kuriose yra 56 arba 60 plėvele dengtų tablečių lizdinėse plokštelėse arba 56 x 1 ar 60 x 1 plėvele dengtų tablečių dalomosiose lizdinėse plokštelėse. Jos taip pat tiekiamos talpyklėmis, kuriose yra po 60 plėvele dengtų tablečių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas ir gamintojas Registruotojas
Viatris Limited
Damastown Industrial Park, Mulhuddart,
Dublin 15, DUBLIN
Airija
Gamintojas
Synthon Hispania, S.L.
Calle Castelló 1
Polígono las Salinas
08830 Sant Boi de Llobregat
Barcelona
Ispanija
arba
Synthon BV
Microweg 22
6545 CM Nijmegen
Nyderlandai
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
Viatris UAB
Tel. + 370 5 205 12 88
Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:
Austrija
|
Dasatinib Mylan 50 mg Filmtabletten
|
Belgija
|
Dasatinib Viatris 50 mg filmomhulde tabletten
|
Italija, Portugalija, Slovakija
|
Dasatinib Mylan
|
Čekija, Danija, Estija, Islandija, Kroatija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Švedija
|
Dasatinib Viatris
|
Prancūzija
|
Dasatinib Viatris 50 mg, comprimé pelliculé
|
Suomija
|
Dasatinib Viatris 50 mg kalvopäällysteiset tabletit
|
Ispanija
|
Dasatinib Viatris 50 mg comprimidos recubiertos con película EFG
|
Vengrija
|
Dasatinib Viatris 50 mg filmtabletta
|
Lietuva
|
Dasatinib Viatris 50 mg plėvele dengtos tabletės
|
Latvija
|
Dasatinib Viatris 50 mg apvakotās tablets
|
Rumunija
|
Dasatinib Viatris 50 mg comprimate filmate
|
Jungtinė Karalystė
|
Dasatinib Mylan 50 mg film-coated tablets
|
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2024-01-03.
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.